3D Araba Yarışı Oyunu

Training Race
Tam Ekran

3D Araba Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

3D araba yarışı oyunu yön tuşları ve "ESC, C, B, R, N, L ve V", B" tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla arabayı kullanın. ESC ile ana menüye dönün. C kamera açısını değiştirir. B ile geriye doğru bakarız. R ile devrilen yarış arabasını düzeltiriz. N ile nitro hıza ulaşırız. L ile farları yakarız. V ie vites arttırın.

Menü sayfasında 9 farklı araba yarışı çeşidi bulunuyor. Bütün yarışlarda rakibiniz siyah ve sarı renkteki arabalardır. Her yarışta rakip arabaları geçip bitiş noktasına birinci gelerek 3d araba yarışı oyunu oynayın. Ekrandaki yarış seçeneklerini sağ ve sol tarafta bulunan oklara tıklayarak değiştirin. Karar verdiğinizde sol alt tarafta bulunan NEXT yazısına tıklayıp bir sonraki sayfaya geçin. Buradan da START RACE yazısına tıklayarak 3d araba yarışı oynamaya başlayın.

Ekranın sol tarafında bulunan POS kısmında kaç tane yarışçı olduğu ve sizin bu yarışçılar arasında kaçıncı sırada olduğunuz görünüyor. LAP kısmında da tur sayısı ve o an kaçıncı turu attığınız görünüyor. Alt tarafta ise parkurun ne kadarını tamamladığınız ve tüm yarışçıların parkur üzerindeki konumları görünüyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz