Sniper Clash 3D Oyunu

Sniper Clash 3D
Tam Ekran

Sniper Clash 3D Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sniper Clash 3D oyunu bilgisayarda fare ve yön tuşlarıyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol alt köşesinde bulunan hareket etme butonunu sürükleyerek oynanıyor. Farenin sağ tuşuna tıklayarak sniper tüfeğinizin dürbününü açın ve sol tuşa tıklayarak ta ateş edin. Cep telefonları ve tabletlerde ise silahın nişan alma noktası düşman üzerine geldiğinde kendisi otomatik olarak ateş ediyor. SPACE boşluk bırakma tuşuyla zıplayın. C tuşuyla da eğilerek sniper clash 3d oyunu oynamaya çalışın.

Oyuna başlarken ekranda görünen hedef noktasına ateş ederek silahınızın nişan ayarını yapın. Karşılıklı iki düşman takımı arasında bayrak savaşı yapıyorsunuz. Sizin takımınızın kıyafetleri mavi renkte ve düşman takımın kıyafetleri ise kırmızı renktedir. Kırmızı takımın bölgesine sızıp onların bayrağını alıp ve kendi bölgenizdeki bayrak noktasına taşıyarak sayı kazanın.

Düşman bayrağını almaya çalışırken düşman askerleri ile savaş yapıyorsunuz. Öldürdüğünüz düşman askerleri sayesinde puan kazanıyorsunuz. Eğer siz ölürsenizde ekranda görünen listeye tıklayarak tekrar savaşa dahil olun. Kazandığınız puanlarla gücünüzü ve silahınızın özelliklerini arttırın.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz