Bullet Force Oyunu

Bullet Force
Tam Ekran

Bullet Force Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bullet force oyunu menü sayfasında 5 tane menü bulunuyor. MULTİPLAYER seçeneği ile internet üzerinden online oyunlar oynayabilirsiniz. PRACTİCE menüsünden oyunun kendi robotlarına karşı herhangi bir harita da çatışmaya girin. CUSTOMIZE menüsünden kendinize özel silahlar satın alın ve yeni clanlar oluşturun. SHOP kısmından da kasalar alarak içinden sürpriz silahlar çıkartın veya aldığınız silahlara yeni özellikler ekleyin. SETTING kısmından da oyunun ayarlarını kendi isteğinize göre değiştirin.

Ekranın sağ alt kşesinde 3 tane buton bulunuyor. En sağdakine tıklayarak oyunu tam ekran moduna geçirin. Onun yanında bulunan sağ ve sol yön tuşlarına tıklayarak oyunun oynama tuşlarını ekrana getirin. 

Farenin sol tuşuyla ateş edin, sağ tuşuyla dürbünü açın ve ortada bulunan tekeri döndürerek te silah değiştirin."W, A, S, D" tuşlarıyla hareket edin. SPACE boşluk bırakma tuşuyla zıplayın. P ile oyunu durdurun. F ile bıçak kullanın. E ile başkasının silahını yerden alın. R şarjörü doldurur. C eğilir. G bomba atar.

MULTIPLAYER menüsüne girdiğimizde sol tarafta QUICKPLAY, JOIN MATCH ve CREATE MATCH menüleri bulunuyor. QUICKPLAY ile herhangi bir oyunu hızlıca girin. JOIN MATCH ile kurulmuş odalardan birine girerek savaş yapın. CREATE MATCH menüsüylede siz yeni bir oda açın. Sağ tarafta ise TEAM DEATHMACTH, CONQUEST, FREE FOR ALL ve GUN GAME menüleri bulunuyor. TEAM DETHMATCH ile takım savaşı yapın. FREE FOR ALL ile teke tek savaş yapın. CONQUEST ile düşman bölgelerini ele geçirerek yeni yerler fethedin. GUN GAME seçeneğinde her oyuncu farklı bir silahla oyuna başlıyor. Bu bölümde öldürdüğün kişinin silahını alarak oyuna devam ediyorsunuz.

Öldürdüğünüz her kişi için 100 para kazanıyorsunuz. Bu paralar sizin hesabnızda birikiyor. Biriktirdiğiniz paralarla CUSTOMIZE menüsünden kendinize yeni silahlar satın alarak bullet force oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Her yeni oyunu daha iyi silahlarla başlayarak düşmanlarınızı kolayca öldürebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz