3D Çiftlik Simülatörü Oyunu

Farming Simulator
Tam Ekran

Benzer Oyunlar

3D Çiftlik Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

3D çiftlik simülatörü oyunu yön tuşları ve SPACE boşlul bırakma tuşuyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla kullandığınız traktörü ileri geri ve sağa sola hareket ettirin. Boşluk bırakmayla da trafktörü durdurun. Traktörün ön tarafında bulunan yeşil ok ile gösterilen yöne doğru traktörü kullanarak 3d çiftlik simülatörü oyunu oynayın.

Her bölümde farklı bir görevi yerine getiriyorsunuz. Örneğin ilk bölümde çiftlikte bulunan sabanı traktörün arkasına takıyorsunuz. Sonra da ekin ekeceğiniz tarlanıza giderek tarlanızı sürün. sonraki bölümlerde tarlanıza tohum ekin ve tarlayı sulayın. Ekinler büyüdükten sonra biçerdöverle mahsülü toplayın ve ürünleri tarlanıza geri getirin. Bu işlemlerin hepsini gerçekleştirmek için traktör kullanıyorsunuz.

Ekranın sol üst tarafında traktörün deposunda bulunan yakıt miktarı görünüyor. Yakıtınız bitmeden her bölümde verilen görevi tamamlayın.PROGRESS baremiyle tarlada gerçekleştirdiğiniz görevin ne kadarını tamamladığınızı görüyorsunuz. Kamera butonuna tıklayarak ta traktörün görüş açısını değiştirin.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz